Wynajem

Żuraw samorozkładalny Terex Comedil CBR 40H to wydajne narzędzie, które łączy w sobie solidną konstrukcję z doskonałą mobilnością. Oto krótki opis techniczny tego żurawia, uwzględniający podane specyfikacje:

  1. Maksymalny wysięg: Żuraw Benezatto ma imponujący maksymalny wysięg wynoszący 40 metrów. Dzięki temu może dotrzeć do różnych punktów na placu budowy, zapewniając szeroki zasięg podczas prac.
  2. Udźwig na maksymalnym wysięgu: Na maksymalnym wysięgu 40 metrów, żuraw może podnieść ładunek o masie 1 tony (1000 kg). Jest to przydatne do obsługi lekkich do średnich ładunków na większych odległościach.
  3. Maksymalny udźwig: Żuraw Terex może podnieść maksymalny udźwig wynoszący 4 tony (4000 kg) na wysięgu do 12 metra. Ta funkcja umożliwia podnoszenie większych ładunków na bliższych odległościach.
  4. Wysokość pod hakiem: Wysokość pod hakiem żurawia Terex wynosi 22,5metrów. To pozwala na pracę na umiarkowanych wysokościach i podnoszenie ładunków na odpowiednim poziomie.
  5. Bezprzewodowe sterowanie radiowe: Ten żuraw jest wyposażony w system bezprzewodowego sterowania radiowego, co umożliwia operatorowi zdalne sterowanie żurawiem. Daje to większą swobodę ruchu i elastyczność podczas pracy.
Żuraw terex cbr 40h

Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem żurawia, zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat wynajmu żurawia. Nasz zespół odpowie na Twoje pytania, przedstawi dostępne opcje wynajmu i pomoże dopasować żuraw do Twoich indywidualnych potrzeb. Czekamy na Twój telefon lub e-mail i chętnie pomożemy w realizacji Twoich projektów budowlanych.

📩 biuro@gora24.pl

📞 +48 667 007 070