Sprzedaż

Terex Comedil CBR 36H to samorozkładalny żuraw o imponujących możliwościach podnoszenia i dużym zasięgu. Oto krótki opis techniczny tego żurawia uwzględniający podane specyfikacje:

  1. Maksymalny wysięg: Żuraw CBR 36H ma imponujący maksymalny wysięg wynoszący 36 metrów. Dzięki temu może pracować na dużym obszarze, osiągając różne punkty na placu budowy.
  2. Udźwig: Żuraw ten może podnieść maksymalnie 4 tony (4000 kg). Przy maksymalnym wysięgu wynoszącym 36 metrów, jest w stanie podnieść ładunek o masie 1 tony na tej odległości.
  3. Wysokość żurawia: Wysokość żurawia pod hakiem wynosi 23 metry. To oznacza, że żuraw może pracować na wysokościach, umożliwiając podnoszenie ładunków na znaczną wysokość.
  4. Samorozkładalny: Terex Comedil CBR 36H został zaprojektowany z funkcją samorozkładalności, co oznacza, że może być składany i rozkładany na placu budowy w sposób szybki i wygodny. Ta cecha ułatwia transport i montaż żurawia.
  5. Beprzewodowe sterowanie radiowe: Ten żuraw jest wyposażony w beprzewodowe sterowanie radiowe, który umożliwia operatorowi zdalne sterowanie żurawiem. To zapewnia większą elastyczność i wygodę podczas pracy, umożliwiając operatorowi swobodne poruszanie się wokół placu budowy.

Terex Comedil CBR 36H to solidny żuraw wieżowy, który oferuje imponujący maksymalny wysięg, udźwig oraz wysokość pod hakiem. Jego samorozkładalność i beprzewodowe sterowanie radiowe przyczyniają się do zwiększenia wydajności i wygody użytkowania na placu budowy.