Wynajem

Żuraw samorozkładalny Benezatto to wydajne narzędzie, które łączy w sobie solidną konstrukcję z doskonałą mobilnością. Oto krótki opis techniczny tego żurawia, uwzględniający podane specyfikacje:

  • Maksymalny wysięg: Żuraw Benezatto ma imponujący maksymalny wysięg wynoszący 28 metrów. Dzięki temu może dotrzeć do różnych punktów na placu budowy, zapewniając szeroki zasięg podczas prac.
  • Udźwig na maksymalnym wysięgu: Na maksymalnym wysięgu 28 metrów, żuraw może podnieść ładunek o masie 1 tona (1000 kg). Jest to przydatne do obsługi lekkich do średnich ładunków na większych odległościach.
  • Maksymalny udźwig: Żuraw Benezatto może podnieść maksymalny udźwig wynoszący 2 tony (2000 kg) na wysięgu do 15,3 metra. Ta funkcja umożliwia podnoszenie większych ładunków na bliższych odległościach.
  • Wysokość pod hakiem: Wysokość pod hakiem żurawia Benezatto wynosi 19 metrów. To pozwala na pracę na umiarkowanych wysokościach i podnoszenie ładunków na odpowiednim poziomie.
  • Bezprzewodowe sterowanie radiowe: Ten żuraw jest wyposażony w system bezprzewodowego sterowania radiowego, co umożliwia operatorowi zdalne sterowanie żurawiem. Daje to większą swobodę ruchu i elastyczność podczas pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem żurawia, zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat wynajmu żurawia. Nasz zespół odpowie na Twoje pytania, przedstawi dostępne opcje wynajmu i pomoże dopasować żuraw do Twoich indywidualnych potrzeb. Czekamy na Twój telefon lub e-mail i chętnie pomożemy w realizacji Twoich projektów budowlanych.

📩 biuro@gora24.pl

📞 +48 667 007 070