Wynajem

Żuraw samorozkładalny FM Gru RB 618 to wszechstronny żuraw o imponujących możliwościach podnoszenia i doskonałej mobilności. Oto krótki opis techniczny tego żurawia uwzględniający podane specyfikacje:

  • Maksymalny wysięg: Żuraw FM Gru RB 618 ma maksymalny wysięg wynoszący 18 metrów. Dzięki temu jest w stanie dotrzeć do różnych punktów na placu budowy, zapewniając elastyczność podczas prac.
  • Udźwig na maksymalnym wysięgu: Na maksymalnym wysięgu 18 metrów, żuraw może podnieść ładunek o masie 600 kg. To pozwala na obsługę lekkich do średnich ładunków na większych odległościach.
  • Maksymalny udźwig: Żuraw jest zdolny do podniesienia maksymalnego udźwigu wynoszącego 1 tonę (1000 kg) na wysięgu do 11,5 metra. Ta możliwość umożliwia podnoszenie większych ładunków na bliższych odległościach.
  • Wysokość pod hakiem: Wysokość pod hakiem żurawia FM Gru RB 618 wynosi 1 metra. Pozwala to na pracę w zakresie budownictwa małych kompleksów mieszkaniowych, zabudowy jednorodzinnej itp.
  • Bezprzewodowe sterowanie radiowe: Ten żuraw jest wyposażony w system bezprzewodowego sterowania radiowego, który umożliwia operatorowi zdalne sterowanie żurawiem. Daje to większą swobodę ruchu i elastyczność podczas pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem żurawia, zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat wynajmu żurawia. Nasz zespół odpowie na Twoje pytania, przedstawi dostępne opcje wynajmu i pomoże dopasować żuraw do Twoich indywidualnych potrzeb. Czekamy na Twój telefon lub e-mail i chętnie pomożemy w realizacji Twoich projektów budowlanych.

📩 biuro@gora24.pl

📞 +48 667 007 070